Patronat medialny sprawuje miesięcznik Europerspektywy

Patronat medialny nad Konferencją Bezpieczeństwa Narodowego sprawuje także miesięcznik Europerspektywy.

Pan minister Andrzej Lewiński będzie gościem październikowej Konferencji

Pan minister Andrzej Lewiński – b. Z-ca GIODO będzie gościem Konferencji, a na historycznym już zdjęciu moment pierwszej ceremonii honorowania przez Zarząd SWBN „Pierścieniem Patrioty” w kolejności: Janusz Steinhoff, Andrzej Lewiński, Stanisław F. Woźniak i przedstawiciel Muzeum Wojska Polskiego – 9 listopada 2016 roku.

Portal-mundurowy.pl patronuje październikowym obradom

Portal-mundurowy.pl patronuje obradom Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego i zaprasza na październikowe obrady.

Patron medialny Konferencji

Czasopismo Ochrona Mienia i Informacji jest patronem medialnym Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego.

Szczególny gość i aktywny uczestnik Konferencji

Profesor Michał Kleiber – b. minister nauki, b. prezes i aktualny członek rzeczywisty PAN, ambasador Komisji Europejskiej ds. nowej narracji europejskiej, prezydent The European Community on Computational Methods in Applied Sciences (ECCOMAS), kawaler i członek Kapituły Orderu Orła Białego – będzie szczególnym gościem i aktywnym uczestnikiem Konferencji.

Prof. gen. Bogusław Pacek przyjął zaproszenie do aktywnego udziału w Konferencji

Pierwszych czterech Panów od prawej: Paweł Pruszyński, Bogusław Pacek, Andrzej Lewiński i Stanisław Wziątek będzie aktywnie uczestniczyło w Konferencji, a prof. gen. Bogusław Pacek przedstawi temat „Wyzwania i uwarunkowania bezpieczeństwa Europy i świata w XXI wieku”. Zdjęcie sprzed 3 lat – wieczorowa Gala, tuż po uhonorowaniu tytułem „Lider bezpieczeństwa narodowego” i wręczeniu buław hetmańskich.

Gen. Adam Rapacki przyjął zaproszenie na obrady Konferencji

Gen. Adam Rapacki przyjął zaproszenie do aktywnego udziału w Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego . Na zdjęciu tuż po uhonorowaniu „Pierścieniem Patrioty” i złożeniu gratulacji przez: Beatę Drzazgę, Pawła Pruszyńskiego, Stanisława Wziątka i Tadeusza Koczkowskiego.

TVS sprawuje patronat medialny nad Konferencją

Miło nam poinformować, że telewizja TVS patronuje obradom Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego.

 

Wyjątkowy gość Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego

Olgierd Łukaszewicz będzie gościem specjalnym Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego.

Olgierd Łukaszewicz jest wybitnym polskim aktorem teatralnym i filmowym, w latach 2002–2005 i 2011-2018 prezes Związku Artystów Scen Polskich, fundator „Fundacja My Obywatele UE”.

Stanisław Wziątek przyjął zaproszenie na obrady Konferencji

Miło nam poinformować, że pan poseł Stanisław Wziątek przyjął zaproszenie do aktywnego udziału w Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego, podczas której poprowadzi debatę nt. „Bezpieczeństwo narodowe to najważniejsze dobro wszystkich Polaków”. Pan Stanisław Wziątek jest jednym z uhonorowanych buławą hetmańską i tytułem Lider Bezpieczeństwa Narodowego.

Stanisław Wziątek jest znanym politykiem, samorządowcem i pedagogiem. W latach 2001–2005 pełnił funkcję wojewody zachodniopomorskiego, był też posłem na Sejm V, VI i VII kadencji.

Pan Stanisław Wziątek jest laureatem konkursu Lider Bezpieczeństwa Narodowego, a  wraz z tytułem uhonorowany został buławą hetmańską.